Termal Yazıcı Fiyatları

Bu ürünleri gördünüz mü?

En Ucuz ve İndirimli Barkod Yazıcı Ürünleri

 • Possify FY825X Termal Fiş Yazıcı NSC 1.453,79 TL Ücretsiz Kargo.
 • Sunlux RP8030 Termal Fiş Yazcı birnumara 1.083,37 TL Ücretsiz Kargo.
 • Jolimark TP510 Termal Fiş Yazıcı BlueKixxMarket 1.189,00 TL 1.139,00 TL. …
 • Argox OS-214 Plus Barkod Yazıcı …
 • Sunlux RP8030 Termal Fiş Yazcı
 • Barkod & Etiket Yazıcı Modelleri ve Fiyatları

 • Barkod ve Etiket Yazıcı

  Günlük hayatta sıklıkla karşımıza çıkan barkod ve etiketler gittikçe yeni kullanım alanlarında görülmeye başlanıyor. Özellikle depolama, alışveriş ve seyahat alanlarında çok sık bir şekilde kullanılmaktadır. Depolama alanında aranan ürünün daha kolay bulunabilmesi ve düzen sağlanması için kullanılırken alışveriş sektöründe müşteriler için ürün etiketleme işlemi olarak kullanılır. Kategorilendirme, lojistik, bilet işlemleri ve perakende satış için oldukça önemli olan barkod yazıcı makinesi; hızlı forma sahip etiketler üzerine bilgi aktarılması için kullanılır. Ürünün kullanılması için bir veri kaynağına bağlı olması gerekir. Ancak bu sistem sanıldığı kadar karmaşık değildir. Bir veri kaynağına ya da bilgisayara bağlanarak kullanıldığında kısa sürede çok fazla ürüne etiketleme yapabilirsiniz. Modern zamanın hızlı ve tempolu sürecine adapte olabilmek hiç her sektörün çalışma hızının artması gerekir. Üretim, satış ve depolama sektörleri de hız kazanmak için etiket yazıcı çeşitlerini kullanır. Bunun yanı sıra farklı sektörlerde ihtiyaç duyulan cihaz tasarımları değişiklik gösterir. Sektörler için özel olarak dizayn edilen ve geliştirilen bu cihazlar hızlı çalışma ve uzun ömürlü olma özelliklerine sahiptir. Bunun yanı sıra seri üretim gibi tempolu ve yoğun çalışma sürelerine sahip sektörlerde endüstriyel modeller tercih edilir. Endüstriyel modeller sayesinde daha hızlı ve seri çalışma imkânı bulunur. Bunun aksine ev, ofis ve perakende yerlerde daha küçük boyutlara sahip olan masaüstü ürünler tercih edilir. Teknik özelliklere ve sahip olduğu avantajlara göre değişiklik gösteren modeller fiyatlarına göre de değişiklik gösterir. Bütçenize uygun olan barkod yazıcı fiyatları değerlendirmesi yaparken cihazın sahip olduğu özellikleri ve avantajları göz önünde bulundururken aynı zamanda kendi avantajlarınızı da değerlendirmeye almalısınız. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmazsanız artan özellik seviyelerine kapılıp bütçenizi aşan ürünlere yönelebilirsiniz. Bunu önlemek için sektörünüzü ve çalışma koşullarınıza uygun modelleri incelemelisiniz. Bunun yanı sıra eğer küçük bir işletmeye sahipseniz büyük depo ve üretim tesislerinde kullanılan endüstriyel cihazlara ihtiyacınız yok demektir. Bunların yerine masaüstü kullanımına uygun olan cihazları tercih edebilirsiniz. Hem ihtiyacınız karşılanır hem de bütçenizi korumuş olursunuz. Çalıştığınız sektöre uygun olan cihazı satın alma sürecine girdiğinizde değerlendirme yaparken kullanıcı yorumlarını da dikkate almalısınız. Kullanıcı yorumlarından çıkaracağınız sonuçlar sayesinde daha sağlıklı alışverişler yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra yazıcı, tarayıcı ve aksesuarları sayfamızı ziyaret ederek etiket yazıcı fiyatları incelemesi yaparak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Etiket Yazıcı Makinesi Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

  Etiketlemek istediğiniz ürün için özel olarak üretilen etiketleri basan bu makinalar kullanılacağı amaca yönelik olarak farklı özellikte ve çeşitte olabilir. Yapacağınız işleme uygun baskı kalitesinde cihaz seçerken aynı zamanda üretim hızına da dikkat etmeniz gerekir. Bunun yanı sıra basılan barkodun ya da sıra numarasının kalıcı olması oldukça önemlidir. Defalarca, günlerce hatta aylarca barkodun okunması gerebilir. Böyle uzun süreli durumlar için baskı kalitesinin kalitesi oldukça önemlidir. Baskı kalitesine bağlı olarak kalıcılık süresinin ömrü uzar. Bu da işleriniz daha kolay bir şekilde halledilmesini sağlar. Etiket yazıcı makinesi tek bir modelden ibaret değildir. Termal, lazer ve mürekkep baskılı modeller başta olmak üzere birden fazla çeşidi vardır. Birbirine göre farklı avantaj ve dezavantaja sahip olan bu barkod yazıcı makinesi çeşitleri arasından en kolay kullanıma sahip olan termal yazıcıdır. Termal yazıcını bir diğer avantajı ise daha seri üretim yapabilmesidir. Bunun yanı sıra baskıları da oldukça kalitelidir. Aynı zamanda maliyet bakımından da oldukça uygun fiyatlı olması bu türün çok fazla tercih edilmesinin sebebidir. Ayrıca termal transfer baskı tekniğiyle çalışan cihazlar genellikle bilet basımı gibi özel ve kaliteli basımlarda kullanılır. Tüm bu avantajlarına ek olarak cihazın bakımı da oldukça kolay olduğu için müşteriler tarafından sıklıkla satın alınır. Diğer yandan renkli barkod yazıcı sayesinde kısa sürede oldukça fazla sayıda baskı yapılabilir. Hızlı ve seri üretim yapabilmesi büyük depolarda ve üretim sistemlerinde büyük avantaj sağlar. Oldukça fazla iş olduğu için böyle büyük kurumlarda iş süresini kısaltmak amacıyla hızı son derece yüksek olan cihazlar kullanılır. Perakende gibi daha küçük yerlerde ise masaüstü modeller ya da cihazları tercih edilir. İş büyüklüğüne bağlı olarak farklı boyutlardaki cihazların sağladığı avantajlar değişiklik gösterebilir. Bu yüzden alışverişinizi gerçekleştirmeden önce iş ve gereksinim tanımlarını net bir şekilde yapmalısınız. Ardından model incelemeleri yaparken barkod yazıcı tavsiye yazılarını da okumalısınız. Kullanıcıların öneri ve tavsiyelerini içeren bu yazılar ürünü satın almadan önce meraklarınızı giderir ve bilgi seviyenizi arttırırsınız. Kafanıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz bu yazılar daha verimli ve sağlıklı bir alışveriş yapmanızı da sağlar. Bu yüzden alışveriş sürecinde dikkat etmeniz gereken adımları ve önerileri takip ederek sonucundan memnun kalacağınız bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Sayfamızdan Zebra barkod ve etiket yazıcı modellerine bakabilirsiniz.

  Hayatın Her Alanında Kullanılan Yapışkanlı Etiket Yazıcı

  Genellikle depolama ve satış sektörlerinde ihtiyaç duyulan bu cihazlar aslında günlük hayatta ve ofiste de ihtiyaç duyulan araçlardır. Örneğin; çalışma odanızda ya da masanızda kapaklı kutulara yerleştirdiğiniz ürünlerin karışmasından rahatsız oluyorsanız etiketleme yaparak çalışma alanınızı daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Kapalı kutuları açmadan da üzerinde yazılı olan etiket sayesinde içinde ne olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu işlem pratik olduğu kadar size zaman tasarrufu da sağlar. Geniş bir kullanım alanı olan yapışkanlı etiket yazıcı cihazları günlük kullanım dışında profesyonel üretim süreçlerinde de kullanılır. Ancak profesyonellerin kullandığı makinalar ile günlük ev tipi makinalar arasında boyut ve çalışma hızı farkı vardır. Üretim depolarında ve satış noktalarında kullanılan cihazlar ev tipi modellerine göre oldukça büyüktür ve daha hızlı çalışır. Aynı zamanda baskı kalitesi de alışveriş sırasında değerlendirilmesi gereken bir kriterdir. Bu yüzden baskı kalitesini göz önünde bulundurarak seçiminizi yapmalısınız. Diğer yandan bakım konusu da önemli konulardan birisidir. Ancak renkli etiket yazıcı cihazların bakımından endişelenmenize hiç gerek yoktur. Çünkü oldukça kolay ve az maliyetli bir bakım sistemine sahiptirler. Klasik ribonlu etiket yazıcı modelleri bir veri kaynağına bağlı olarak çalışır. Bunun aksine mobil barkoda yazıcılar etiketleme işlemi sırasında herhangi bir cihaza bağlı olmaksızın çalışabilir. Bağımsız bir çalışma sergilediğinden dolayı daha hızlı işlem yaparsınız. Ve dolayısıyla zamandan da tasarruf sağlamış olursunuz. Araştırmalarınız sonucunda satın aldığınız ürünün kullanımına dair de bilgiye sahip olmanız gerekir. En önemli püf noktalardan birisi yazıcının düz bir zeminde kullanılması gerektiğidir. Kaliteli ve sağlıklı sonuçlar elde etmek için yazıcıyı düz bir zeminde çalıştırmalısınız. Bunun yanı sıra rulo etiket yazıcı cihazının çalışması için bir güç kaynağına bağlı olması gerekir. Enerji alabileceği bir güç kaynağı olmaksızın ürünü çalıştıramazsınız. Ayrıca olası elektrik kesilmelerinden olumsuz etkilenmemek için elektrik hattının topraklanması gerekir. Kullanımla ilgili püf noktaların yanı sıra saklama alanıyla ilgili de püf noktalar vardır. Bunlar arasından en önemlisi cihazın aşırı sıcak, nemli ya da tozlu ortamlarda bulunmaması gerektiğidir. Aynı zamanda cihazın yanında, altında ya da üstünde; içinde sıvı bulunan kaplar bulundurmak oldukça tehlikelidir.

  Barkod ve Etiket Yazıcı ile Süreçleri Hızlandırın

  Kategorilendirme, biletlendirme, lojistik ya da toptan ve perakende satış işlemlerini gerçekleştirmek için işlerinizi büyük oranda kolaylaştıracak olan el tipi etiket yazıcı çeşitleri bulunmaktadır. İster profesyonel anlamda yoğun kullanımlar için olan klasik modelleri isterseniz de el tipi ürünleri tercih edebilirsiniz. Hâlihazırda bulunan şablonlar üzerine dilediğiniz türden ürünle ilgili bilgi ve ayrıntıları yazdırabilirsiniz. Tercih edeceğini barkod yazıcının size sağlayacağı pek çok avantaj ve kolaylık vardır. İlk olarak bağlanmış olduğu veri sağlayıcısıyla uyumlu olarak oldukça kısa bir süre içerisinde pek çok etiket basılabilir. Bu tip cihazlar sevkiyat gerçekleştirmeden önce kartonlara yapıştırılacak etiketler için oldukça uygundur. EAN ve UPC formunda düzenlenecek olan ürünlerin paketlenmesi esnasında rahatlıkla kullanılabilir. Farklı piyasa koşulları için farklı tasarımlarla düzenlenen modeller arasından seçimler yapabilirsiniz. Örneğin; mini etiket yazıcı faaliyet göstermekte olduğunuz sektörde işlerinizi oldukça kolaylaştırabilir. Küçük ebatlarda olması hem taşıma ve depolama hem de kullanım açısından size büyük avantajlar sağlayabilir. Örneğin seri basım özelliğine sahip, uzun ömürlü ve hızlı çalışan modeller daha çok üretim tesislerinde ve büyük depolarda kullanılır. Büyük ebatlara sahip hızlı ürünlerin yanı sıra masa üzerinde kullanılabilecek modeller de bulunabilir. Ofis ve ortamları için ya da perakende satışlar için tercih edilebilecek olan masaüstü modeller en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Modeller arasındaki farklılıklar genel olarak avantajlar ve teknik özellikler üzerinden çıkıyor. Oldukça basit ve pratik olan barkod yazıcı kurulumu ise tercihiniz her ne olursa olsun sizi zorlamayacak niteliktedir. Satın aldıktan sonra talimatlara uygun olarak kısa bir süre içerisinde kurulumu yapabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Mürekkep baskılı, lazerli ya da termal özellikli pek çok ürüne farklı markaların güvencesiyle sahip olabilirsiniz. Özellikle son teknolojik yaklaşımlarla üretilen termal barkod yazıcılar doğru ve serim basım tekniği, kullanım ve kurulum kolaylığı, ekonomik oluşları ve pratikliği açısından öne çıkıyor. En çok tercih edilen modeller arasında yer alan termaller bilet yazdırma, makbuz çıkartma, etiket bilekliği ve etiket için oldukça pratik çözümler sunmaktadır. Ekonomik ve oldukça kolay bir sistemle çalışan bu tip ürünler genel olarak daha az bakım ihtiyacı duyarlar. Çeşitli termal yazıcı çeşitlerine çeşitli markaların güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

  İşinize Uygun Barkod ve Etiket Yazıcı Çeşitleri

  Siz de yaptığınız baskıların kalitesini yukarılara taşımak, ekonomik ve hızlı bir çalışma prensibi edinmek için farklı yaklaşımlarla üretilmiş modeller arasından seçimler yapabilirsiniz. Örneğin genel olarak şeffaf görünümlü etiketler kullanıyorsanız şeffaf etiket yazıcı çeşitlerini incelemelisiniz. Seçimlerinizi yaparken ihtiyaçlarınız ve göz önünde bulundurmalı, genel olarak ihtiyaç duyduğunuz etiket türlerini belirlemelisiniz. Diğer yandan kullanım sıklığınız, günlük etiket kapasiteniz, ihtiyaç duyduğunuz hız gibi pek çok faktörü değerlendirerek değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Satın alacağınız ürünün farklı genişlik ve uzunluktaki etiketlere baskılar yapabilmesi de sizin için önemli olabilir. Eğer birbirinden farklı özelliklere sahip ürünleriniz varsa ve her biri için farklı etiketler kullanıyorsanız, bu konuda işlemlerinizi aksatmayacak bir model seçmelisiniz. Öte yandan anlık kullanımlarınız için barkod yazıcı el terminali de işlemlerinizi gerçekleştirmek için ideal olabilir. Depo içerisinde denetimlerinizi yaparken ya da işiniz gereği müşterilerinizi gezerken bu tip bir el terminalini kullanmak işlemleri oldukça hızlandıracaktır. Taşınabilir ve hafif olması size pek çok açıdan kullanım avantajı sunacaktır. İyi ekran çözünürlüğü, fonksiyonel tuşları ve sabitleyici kolu ile kullanıcıların kullanırken memnun olduğu bu modellere de farklı markalar bünyesinde ulaşabilirsiniz. Kimi modeller sadece siyah beyaz olarak etiketler basarken kimi modeller ise renkli basımlar da yapabilmektedir. Bu bakımdan renkli barkod yazıcı fiyatları markanın sunduğu modele ve kaliteye göre değişkenlik gösterebilir. Yüksek çözünürlüklü baskı sunan ve kaliteli mürekkeplere sahip modeller arasında seçim yaparak uzun süreli bir kullanım imkânı yakalayabilirsiniz. Ergonomik tasarımları ve fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan barkod yazıcıların bazı modellerinde bluetooth, HDMI, seri port ve LPT gibi bağlantı seçenekleri de bulunabilir. Bu tip ürünleri farklı cihazlarınızla entegre ederek anında baskılar yapabilir ve işlemlerinizi daha pratik hale getirebilirsiniz. Örneğin satın alacağınız barkod makinesi eğer HDMI ya da LPT gibi bir ek bağlantı seçeneğine sahipse ister depolama süreçlerinde isterseniz de satış süreçlerinizde işlemlerinizi daha kısa hale getirebilirsiniz. Diğer yandan eğer cihazınız küçük ebatlarda ve portatif özellikte ise ergonomik bir kullanım da sağlayabilirsiniz. İster mobil tipte olsun ister endüstriyel tipte olsun barkod yazdırmak için tercih edeceğiniz modellerle yüksek kaliteli baskılar alabilirsiniz. Özellikle mobil tipteki ürünler bilgisayara gibi harici bir cihaza bağlanmadan işlemleri gerçekleştirebilir. Birbirinden avantajlı barkod yazıcı çeşitleri arasından seçimler yapmak için sayfamızı inceleyebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

  Endüstriyel Kullanımlarınız İçin Uygun Barkod ve Etiket Yazıcı Çeşitleri

  İhtiyaçlarınıza ve bütçenize göre satın alacağınız etiket yazıcılar sunulan teknik özelliklere, basım niteliğine, fonksiyonuna, modeline ve markasına göre değişkenlik gösterebilir. Büro ve ofis gibi işyerleri için uygun olan ve direk olarak termal çıktı verebilen termal fiş yazıcı modelleri ile işlemlerinize büyük bir hız katabilirsiniz. Çoklu ve seri baskı gibi özelliklere sahip, programlanmaya uygun, yüksek çıktı alabilen ve genel olarak endüstriyel sektörlerde kullanılan pek çok cihaz bulunmakla birlikte fiyat bakımından da geniş bir aralığa sahiptir. Bu bakımdan değerlendirildiğinde seçeceğiniz ürüne karar verirken kullanım sıklığınız ve aradığınız baskı kalitesini dikkate almalısınız. Standartlarınıza ve iş yapma süreçlerinize uygun olan ürün çeşitliliğini belirledikten sonra bütçenize uygun olarak seçimler yapabilirsiniz. Örneğin; satın alacağınız şerit etiket yazıcı ile uzun şeritlerin tamamına baskılar yapabilirsiniz. Sarmal halinde bulunan şerit şeklindeki etiketlere seri ve hızlı bir biçimde baskılarınızı oluşturarak ürünlerinizi etiketleyebilir ve depolama süreçlerinizi daha aktif bir biçimde yönetebilirsiniz. Günlük ve haftalık baskı kapasitesi, taşınabilir ya da sabit olması, hangi sektörde kullanmaya uygun olduğu ve fiyatı gibi pek çok faktörü bir arada değerlendirerek ürün seçiminde bulunabilirsiniz. Özellikle ulaşım, turnuva, maç, festival ve konser gibi insan akışının fazla olduğu sektörlerde kullanılacaksa çeşitli markaların sunduğu kaliteli ve ergonomik cihazlar arasından rahatça bir cihaz bulabilirsiniz. Hızınıza ve insan akışına yetişebilecek kalite ve özellikteki fiş yazıcı ile hizmet kalitenizi ileriye taşıyabilir ve iş yapma süreçlerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz. Örneğin; bileklik bandı gibi materyaller üzerine baskılar gerçekleştirebilen yazıcı, özel etkinlikler ve spesifik işlemler için oldukça uygun bir seçim olabilir. Diğer yandan bakıldığında mobil tipteki baskı cihazları ise her ne kadar termal tipteki ürünlerle büyük oranda benzerlikler taşısa da pek çok açıdan avantajlar sunarlar. Taşınabilir olması, harici kablolara gerek duymaması ve bluetooth gibi bağlantı seçeneklerine sahip olmasıyla öne çıkan mobil ürünleri de çeşitli operasyonel süreçlerinizde rahatça kullanabilirsiniz. Sektörünüze bağlı olarak metal etiket yazıcı gibi ürünleri de bulabilmek mümkün. Metal gibi yüzeylere kısa sürede kaliteli baskılar yapabilmek adına bu tip ürünleri tercih edebilirsiniz. Marka logoları, amblemler ve çeşitli yazılar için fonksiyonel olan bu cihazları da işlemleriniz için tercih edebilirsiniz.

  Barkod & Etiket Yazıcıların Avantajları:

  • Barkod yazıcıların çalışma prensibi yakarak olduğundan baskıda dağılma en aza indirilir. Bu sayede yüksek baskı kalitesi elde edilir.
  • Normal yazıcılarda baskı alamayacağınız özel etiketlere bu yazıcılarla baskı yapabilme imkanına sahip olursunuz.
  • Barkod yazdırma desteği diğer yazıcılarla kıyaslandığında daha az maliyetli ve kolaydır.

  Bunlara Dikkat Edin!

  • Yazıcınızı kurarken sağlam ve düz bir zemin üzerine kurun.
  • Yazıcınızın bağlantı kablolarını çıkartırken ya da takarken yazıcınızı mutlaka kapatın.
  • Yazıcınızı tozdan, nemden ve yüksek ısıdan mutlaka koruyun.
  • Yazıcınızın termal kafa temizliğini yaparken yazıcınızın kapalı olmasına dikkat edin ve yazıcıya kesinlikle sert bir cisimle müdahale etmeyin.

  Bizleri arayabilirsiniz uygun ücret karşılığına yardımcı olurum