POS Yazıcı Sipariş Fiş Yazıcı Termal Barkod Etiket Yazıcı

YÜKSEK BASKI KALİTESİ Dış faktörlere karşı dayanıklı ve uzun ömürlü baskı kalitesi sunar. FX400e Termal Folyo Yazıcı ile etiketlerinize lüks ve elegant bir görünüm katın. Primera FX400e ile artık etiketlerinize parlak, metalik, gümüş ve altın renkli varak .

POS Yazıcı Sipariş Fiş Yazıcı Termal Barkod Etiket Yazıcı : YÜKSEK BASKI KALİTESİ Dış faktörlere karşı dayanıklı ve uzun ömürlü baskı kalitesi sunar. FX400e Termal Folyo Yazıcı ile etiketlerinize lüks ve elegant bir görünüm katın. Primera FX400e ile artık etiketlerinize parlak, metalik, gümüş ve altın renkli varak .

HIZLI VE SESSİZ

Makbuz yazdırma süresini en aza indirerek hızlı ve sessiz bir şekilde alın. ÇOK YÖNLÜ Paralel port, seri port, USB ve LAN desteği ile gerekli tüm kabloları içinde barındıran çok yönlü, son teknolojiye sahip cihazımızla tanışın. KOLAY KURULUM Tipik yazıcıların kurulumunda karşılaşılan zorlukların aksine kurulumu oldukça basittir.
termal yazıcı ; İstanbul bölgesi Ümraniye de mekanımız olmakta. Tüm Türkiye nin her yerine yemek sepeti için kullanılan termal yazıcısı pişi olmazlardan birtanesi olarak kullanılmaya düzenlenerek yemek veya aparatıf tüm satışlar için gayet kullanışlı hizmete sunulmuştur.

termal yazıcı ne işe yarar

Yemek sepeti termal lokanta gibi yiyecek sektörü olan cafe, lokanta, pizzacı gibi tüm

POS Yazıcı Sipariş Fiş Yazıcı Termal Barkod Etiket Yazıcı
POS Yazıcı Sipariş Fiş Yazıcı Termal Barkod Etiket Yazıcı

insanların tüketeceği yiyecek sektörlerinde kullanılabilecek fiş sistemi olan termal yazıcısı yada adlandırılan adisyon yerine geçebilen çok kullanışlı mekan sahıplerini rahatlığa ulaştıran bir sistemdir.

Yemeksepeti kullananlara veya yiyecek vede tüketiciler için çok cazıp kolay kullanışı olan adısyon fiş tarzı termal adıyla karsonıye siparışları için tasarlanmıştır. hızlıca sipariş ver. Canlı Müşteri Hizmeti.

Seçilmiş Menü Fırsatları. Online Yemek Siparişi. Kapıda Ödeme Kolaylığı. Markalar: Burger King, McDonald’s, Little Caesars Pizza, Subway, Pizza Pizza, KFC, Pizza Hut, Caffè Nero, Popeye’s. gibi tarz sektörlerın işıne yarayacak sistemdir.

FY825X Termal Adisyon Yemek Sepeti Yazıcı

Geliştirilmiş ve güvenilir performans
Küçük ve orta ölçekli yazma uygulamalarına uygun özellikler
ESC / POS komutları uyumlu
GB18030 Çince ve birçok uluslararası dikl desteği
Kaliteli Entegre yapı
Seri + USB veya Ethernet arayüzü
USB optimizasyon (PC portu yazıcı veya USB portu değiştiğinde aynı kalır)
Entegre Otokesme & mekanik Termal Yazıcı ‘da! Yazıcı modelleri, Yazıcı özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile

Termal Makbuz Ve Adisyon Yazıcısı

Kolay Kullanım, Hızlı Masa Sipariş Sistemi Ve Düşük Maliyet Ile Sentez Restoran Otomasyonu. Restoran, Cafe, Bar, Fast Food Gibi Işletmelerde Rahatlıkla Kullanılabilir. Kolay Kullanım. Programlar: Restoran Programı, Cafe programı, Bar Programı.

ZJIANG ZJ-5890K 58mm USB TERMAL MAKBUZ VE ADİSYON YAZICISI (90mm/sn + SİYAH RENK) (#447135711)